امروزه برای مراسم‌ها و جشن‌های مختلف هزینه‌های بالایی صرف می‌شود.

به طوریکه اجرای مراسم‌های عقد و عروسی  بدون تشریفاتو دیزاین‌های خاص، برای بسیاری از زوج‌های جوان غیرممکن شده است.

همانطور که می‌دانید رسیدگی به همه‌ی کارهای یک مراسم مانند تولد و یا عروسی، از توانایی یک فرد خارج است.

بنابراین برنامه ریزی برای اجرای یک مراسم توسط موسسات باتجربه‌ای انجام می‌شود .

که از آن‌ها با عنوان موسسات یا شرکت‌های تشریفاتی یاد می‌شود.

موسسات و شرکت‌ها با کادری مجرب و متخصص، برنامه ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم را برای برگزاری یک مراسم به نحو احسن انجام می‌دهند.

موسسات تشریفاتی چه کارهایی را انجام می‌دهند؟

همانطور که می‌دانید،  انجام کارهای مربوط به مراسم‌های مختلف از جمله مراسم عقد و عروسی به تنهایی کار بسیار سختی است و با توجه به استرس بالایی که در این مواقع همراه خانواده‌ها و زوجین است،  برخی از آمادگی‌های لازم برای برگزاری مراسم فراموش می‌شود.

از این رو بهتر است کارهای مربوط به برنامه ریزی و برگزاری مراسم‌ها را به افراد باتجربه و کاربلد در این زمینه بسپاریم تا شب به یاد ماندنی و منحصر به فردی را برای شما ایجاد کنند.

در موسسات تشریفاتی تمامی برنامه ریزی‌ها با حضور زوجین و یا افراد که درخواست برگزاری یک مراسم خاص را دارند، انجام می‌شود و دکوراسیون و منوی غذا با تایید و پیشنهادات آنان انجام می‌شود.

موسسات تشریفاتی با دریافت کمترین هزینه هماهنگی‌های لازم در رابطه با محل برگزاری مراسم، نورپردازی، گل آرایی، گروه رقص و موزیک و … را انجام می‌دهند و به شما این اطمینان را می‌دهند که شب به یاد ماندنی و رویایی را تجربه خواهید کرد.

vip4

موسسه تشریفاتی هانی گل با همکاری بهترین آتلیه‌های عکسبرداری و فیلمبرداری ، بهترین باغ‌ها و سالن‌های عروسی ،   غذاها و دسرهای باکیفیت و منحصر به فردترین سفره‌های عقد،  گروه حرفه‌ای موزیک و نورپردازی‌های خاص  و هنرمندترین تیم گل آرایی، یک مراسم باشکوه و رویایی را برای شما و عزیزانتان به رقم می‌زند. موسسه تشریفاتی هانی گل با سابقه‌ای درخشان و طولانی و تجربه‌ای بالا در این زمینه،  جزو موسسات تشریفاتی معتبر با پروانه کسب است که تمامی برنامه‌ریزی‌ها و اجرای  مراسم‌های مختلف از جمله نامزدی، عقد، عروسی، تولد، سالگرد و …  را به عهده می‌گیرد و یک روز رویایی و با شکوه برای شما و مهمانانتان به ارمغان می‌آورد.

خدمات تشریفاتی هانی گل یکی از موسسات معتبر و لوکس در برگزاری مراسم‌های مختلف به شمار می‌رود و یک انتخاب عالی برای شما و زوجین در شرف ازواج محسوب می‌شود.

پذیرایی در مراسم عروسی چگونه انجام می‌شود؟

یکی از مهمترین بخش‌های مجالس عروسی، پذیرایی از میهمانان است.

از این رو بهتر است تهیه میوه و شیرینی و منوی غذا با سلیقه شخصی شما انجام شود.

پذیرایی از میهمانان عروسی اوسط کارکنان موسسه انجام می‌شود بنابراین بهتر است .

برای برگزاری مراسم‌های خود از یک شرکت باتجربه کمک بگیرید.

موسسات تشریفاتی خدمات زیادی در مراسم‌های عروسی ارائه می‌دهند.

از جمله آن‌ها می‌توان به موسیقی زنده، نور پردازی و آتش بازی، عکاسی و فیلم برداری حرفه‌ای، انتخاب منوی غذاها و میوه و دسرها و نوع نوشیدنی با توجه به فصل برگزاری مراسم، تزئین و دکوراسیون جایگاه عروس و داماد، گل آرایی و شمع آرایی، دسته گل عروس، سالن زیبایی عروس، کیک عروسی و … اشاره کرد.

در برخی از موسسات  تشریفاتی خدمات دیگری از جمله طراحی کارت عروسی، مراسم حنابندان، فینگر فودهای مختلف، دسرهای متنوع و کیک عروسی نیز در مراسم ارائه می‌‌شوند.

vip5

انتخاب کردن یک موسسه تشریفات عروسی ایده‌آل  برای برگزاری مراسم‌ه عروسی یکی از مهمترین کارهایی است که زوج‌های جوان باید انجام دهند.

یک تشریفات عروسی و یا عقد ایده آل باید ویژگی‌های متفاوتی داشته باشد.

توجه داشته باشید که خدماتی که یک شرکت تشریفاتی ارائه می‌دهد.

نشان دهنده تجربه و قدرت آن شرکت در برگزاری مراسم‌های به یادماندنی و  رویایی است.

تشریفات عروسی هانی گل با کادری هنرمند و مجرب و ارائه دهنده بهترین خدمات به عروس و داماد‌های جوان، سال‌های زیادی است که توانایی خود را در این زمینه به نمایش گذاشته است.

موسسه تشریفاتی هانی گل با مدیریتی با تجربه، جزو یکی از بهترین موسسات تشریفاتی است.

که می‌توانید در برگزاری تمامی مراسم‌های خود از جمله عقد، عروسی، حنابندان، سالگرد و حتی تولد، از خدمات بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.

منوی غذا در مراسم عروسی

موسسات تشریفاتی مراسم‌های عروسی باید تنوع بالایی در انتخاب مکان مراسم داشته باشند .

تا گزینه‌های انتخابی عروس و داماد را افزایش دهند.
محل برگزاری مراسم باتوجه به بسته زوجین ممکن است باغ و یا تالار باشد.

موسسه تشریفاتی همچنین باید باید بهترین منو برای پذیرایی از میهمانان را در اختیار زوج‌ها قرار دهد .

تا آن‌ها با توجه به سلیقه خود منو غذا و محل برگزاری مراسم را انتخاب کنند.

موسسه تشریفاتی همچنین باید از قبل برگزاری مراسم عروسی با محیط‌های انتخاب شده توسط عروس و داماد،  هماهنگی‌های لازم را انجام دهد تا مشکلی در اجرای مراسم پیش نیاید.

بدون شک هر زوجی برای برگزاری مراسم عروسی خود،  به دنبال بهترین و ایده‌آل ترین‌ها است.

برای این منظور فاکتورها و معیارهای خاصی را در نظر می‌گیرد.

موسسه تشریفاتی هانی گل یکی از موسسات معتبر دارای پروانه کسب است.

که با چندین سال تجربه در این زمینه و کادری مجرب و متخصص تمامی نیازهای زوجین برای برگزاری یک مراسم باشکوه و رویایی را پاسخ می‌دهد.

شما نیز می‌توانید با هر سلیقه و هر میزان بودجه‌ای که دارید.

vip7

به این موسسه تشریفاتی مراجعه کرده و با راهنمایی مشاورین مجموعه، شب عروسی خود را منحصر به فرد و به یاد ماندنی کنید.

فینگرفودها، دسرهای متنوع، باغ‌ها و عمارت‌های اختصاصی ، دیزاین‌های زیبا و منحصر به فرد،  سفره عقد خاص و اجرای ایده‌های شخصی در موسسه تشریفاتی هانی گل آن را به یکی از بهترین موسسه‌های تشریفاتی در کشور تبدیل کرده است.

زوج‌های جوان و خانواده‌هایشان می‌توانند برنامه ریزی و اجرای طراحی‌های خود را به این موسسه تشریفاتی بسپارید.

تا علاوه بر بهره‌مندی از بالاترین کیفیت و زیباترین مراسم، دیگر  هزینه‌های بسیار بالایی برای برگزاری مراسم عروسی نپردازید.

همانطور که می‌دانید، هزینه‌های مربوط به تشریفات و برگزاری مراسم‌های مختلف در تالارها و باغ‌ها متفاوت است.

هزینه‌های تشریفات عروسی نیز علاوه بر محل برگزاری مراسم، شامل هزینه‌های دیگری مانند شام عروسی، نوشیدنی و دسر، میوه و همچنین کیک عروسی و گل آرایی باغ یا تالار می‌شوند.

قیمت پکیج‌های عروسی و هزینه‌های کلی مراسم بر اساس تعداد مهمانان حاضر در جمع محاسبه می‌شود.

هرچه تعداد مهمانان شما در برگزاری یک مراسم عروسی، عقد و یا تولد بیشتر باشد.

به تبع هزینه‌های مربوطه نیز افزایش خواهد یافت. برای کاهش میزان هزینه‌های عروسی بهتر است .

قبل از انتخاب نوع ارائه خدمات، با مشاوران موسسات تشریفاتی مشورت کرده و شرایط خود را به او شرح دهید.

vip3

تشریفات هانی گل برگزارکننده بهترین مراسم ها

ایده‌های بدیع و متفاوت و منحصر به فرد در برگزاری مراسم‌های مختلف از جمله تولد، عروسی، عقد، حنابندان و … بسیار حائز اهمیت هستند و مراسم شما را بسیار باشکوه‌تر و فاخرتر  جلوه می‌دهند.

اگر شما هم قصد برگزاری مراسم با شکوه با تعداد زیادی از مهمانان را دارید، می‌توانید.

با کمک شرکت تشریفاتی هانی گل ، متناسب با سلیقه و بودجه خود، یک مراسم رویایی و خاص برگزار کنید.

این موسسه تشریفاتی دکوراسیون و گل آرایی و شمع آرایی ، تهیه منو و پکیج غذا و میوه و همچنین گروه موسیقی زنده و گروه رقص، گروه عکاسی و فیلمبرداری و … را نیز به عهده  می‌گیرد تا شما با خیال آسوده از برگزاری این مراسم لذت ببرید.

امکانات تشریفات عقد و عروسی

سفره عقد : تمامی موسسات تشریفات عروسی با داشتن انواع سفره‌های عقد، لحظات رویایی و منحصر به فردی را برای عروس و دامادها فراهم می‌کنند.

کترینگ عروسی : کترینگ عروسی موسسات تشریفاتی مجالس شامل منوی غذایی متنوع از جمله انواع فینگر فودها،  سالاد، دسر و کیک، تزیین و چینش میز شام، است.
چیدمان مجالس عروسی : چیدمان موسسات مجالس تشریفاتی نیز  شامل موارد زیر می‌شود؛

  • محل ورودی عروس و داماد : ایجاد یک ورودی بسیار زیبا و شیک با گل آرایی‌های خاص و همراه با نورپردازی‌های جذاب
  • جایگاه عروس و داماد : جایگاه عروس و داماد نیز اغلب در موسسات تشریفاتی با آینه و گل و شمع‌های جذاب، تزیین می‌شود و صحنه زیبا و منحصر به فردی را ایجاد می‌کند.
  • گل آرایی مراسم : گل آرایی در تشریفات مراسم‌های با گل‌های انتخابی مشتریان انجام می‌شود.
  • ریسه بندی باغ یا تالار عروسی : نورپردازی‌های جذاب و ریسه بندی در محوطه باغ‌های عروسی موجب ایجاد یک فضای رویایی و منحصر به فرد در شب می‌شود.
  • میز و صندلی عروسی : اکثر موسسات تشریفات عروسی از زیباترین و خاص‌ترین میزها و صندلی‌ها با رنگ‌های جذاب و خیره کننده برای دکوراسیون باغ یا سالن عروسی استفاده می‌کنند.
  • دسته گل عروس : در موسسات تشریفاتی مختلف از جمله تشریفاتی هانی گل، جدیدترین و به روزترین انواع دسته گل‌های عروس نیز به عروس خانوم‌ها ارائه می‌شود.
  • ماشین عروس : در موسسات تشریفاتی انتخاب طرح پیشنهادی برای گل زدن و تزیین ماشین عروس معمولاً توسط زوجین انجام می‌شود. اما در مواردی نیز زوجین به طور کامل مسئولیت این کا را به موسسه تشریفاتی می‌سپارند.
  • عکاسی و فیلمبرداری از مراسم‌ها : بیشتر تشریفاتی‌های سراسر کشور، با آتلیه‌های عکاسی زیادی قرارداد همکاری دارند. عروس و داماد می‌توانند با مراجعه به یک مرکز تشریفاتی معتبر از خدمات مختلفی از جمله عکس و فیلم‌های  حرفه‌ای نیز بهره مند شوند.
  • اجرای موزیک زنده : موسساتتشریفاتی با همکاری گروه‌های موزیک حرفه‌ای و نورپردازی‌های منحصر به فرد، یک شب به یاد ماندنی را برای شما فراهم می‌کنند.