راهنما خرید تاج گل ترحیم (3)

تاج گل ترحیم شیلا

راهنما خرید تاج گل ترحیم (3)

راهنما خرید تاج گل ترحیم (3)

راهنما خرید تاج گل ترحیم (1) :در مقاله‌های قبلی راهنما خرید تاج گل ترحیم (2) ومقاله راهنما خرید تاج گل ترحیم (1) از گلفروشی آنلاین هانی گل صحبت کردیم. در مقاله زیر به مواردی همچون راهنمای خرید تاج گل ترحیم از هانی گل میپردازیم.

مرگ یکی از اتفاقات تلخ زندگی است.معمولا اعضای خانواده، اقوام وآشنایان برای ابراز حس همدردی با کسی که عزیزی را از دست دادهاست یک تاج گل ترحیم به منزل او یا مراسم ترحیم فرد مرحوم میفرستند. طراحی و وجود تاج گل در مراسم ترحیم موجب زیبایی مراسم مرحوم میشود. هانی گل، بهصورت تخصصی، در فروش گل و گیاهان طبیعی فعالیت میکند.

تاج گل ترحیم شیلا

تاج گل ترحیم

به طورمعمول گلها راهی برای نشاندادن رشد، تولد دوباره وحرکت روبه جلو هستند. وجود گلها حس گرمی و راحتی را در یک محیط غمگین به همراه دارد. نوع گلی که شما برای بیان احساس خود انتخاب میکنید بسیارمهم است. تاج گل های ترحیم شامل گلهای گلایول، لیلیوم، آنتوریوم، مریم، داوودی،میخک و غیره میباشند. همچنین پایههای تاج گل به صورت چوبی و فلزی است که استقامت زیادی در برابر ضربه، باد وغیره دارند. تاج گل را میتوان با انواع مختلف گل یا تنها دو نوع گل جهت جلوه بیشتر طراحی کرد.

تاج گل، چرخه زندگی یا زندگی ابدی مذهبی را نشان میدهد. و از آنجایی که قابل حمل می باشد، انتخاب بسیار خوبی برای انواع مراسمها است. انتخاب ابعاد مناسب تاج گل به فاکتورهای بسیاری مانند میزان نزدیکی و آشنایی با متوفی و غیره وابسته است. بعلاوه وسعت مراسم نیز در تصمیمگیری اثرگذار می باشد. در نهایت افراد می بایست با توجه به میزان بودجه و سلیقه شخصی، شایستهترین گزینه را تهیه کنند. همچنین در مورد رنگ تاج گل ترحیم، رنگهای خنثی همچون سفید برای چنین مراسمی بهترین انتخاب محسوب شده و متداولتر هستند.

گل سفید در تاج گل به عنوان نماد پاکی، خلوص، کمال، سادگی و برابری به کار می رود. همچنین این رنگ تعادل را به ارمغان می آورد. و با ایجاد احساس آرامش، بهترین راه برای نشاندادن حس همدردی و تسلیت شما به خانواده متوفی میباشد. بنابراین رنگ غالب گل آرایی مراسم ترحیم همواره سفید میباشد. به منظور ایجاد جلوه بیشتر تاج گل، معمولا در کنار رنگ سفید، از گلهای گلبهی، کرم و زرد نیز استفاده میکنند. ترکیب این رنگ ها با سفید زیبایی خیره کنندهای را موجب میشود. این ترکیب آرامش بخش، بسیار محبوب بوده و طرفداران بسیارزیادی دارد.

گل گلایول:

از گل‌های رایج در تاج گل ترحیم بوده و نماد همدردی و عرض تسلیت میباشد. در بیشتر سبد گل‌ها و تاج گلها از گل گلایول استفاده میشود. گلایول به دلیل اینکه ظاهر انبوه و پر گلی دارد در تاج گل‌های ترحیم استفاده شده وساقه ی بلندی دارد که روی آن چندین گل سوار شده اند. این گل اغلب به صورت بادبزنی و پشت گلهای دیگر در تاج گل ترحیم مورد استفاده قرار میگیرد. نماد گل گلایول به یاد کسی بودن و نماد احساسی عمیق است. از این نوع گل اغلب برای عرض تسلیت به متوفی استفاده می شود. جالب است که بدانید که گلایول رنگهای دیگری به جز سفید هم دارد اما در ایران چون فقط در مراسم ترحیم استفاده میشود رنگ سفید آن را میشناسیم.

گل داوودی:

به دلیل قیمت مناسب و زیبایی آن، در تاج گل‌ بسیار استفاده میشود. گل داوودی سفید برای نشان دادن غم استفاده میشود و پاکی را میرساند. معمولا ترکیب تاج گل داوودی و گلایول، انتخاب زیبا و باشکوهی را رقم می‌زند.

گل آنتوریوم:

از این جهت که شکوه و جلوه زیبایی به تاج گل می دهد استفاده میشود. قیمت گل آنتوریوم معمولا نسبت به گل‌های دیگر بالاتر بوده و در رنگ‌های قرمز، صورتی و سفید وجود دارد.

گل لیلیوم:

لیلیوم یا گل سوسن یکی از گلهایی است که اغلب در تاج گل تسلیت وجود دارد. و نمادی از معصومیت روح از دست رفته میباشد. لیلیوم سفید، بیانگر خلوص، شکوه و همدردی است. همچنین گل سوسن به معنی قدرت، صداقت وارزشهای اخلاقی است.

 

جام گل تبریک گلشید

فروش حضوری واینترنتی تاج گل ترحیم

امروزه بیشتر افراد بهمنظور صرفهجویی در زمان و جلوگیری از رفتوآمد زیاد، ترجیح میدهند فعالیتهای خود را بهصورت اینترنتی وآنلاین انجام دهند. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت هانیگل، محصول موردنظر خود را انتخاب کرده و پس از ارتباط با پرسنل هانیگل، محصول خود را خریداری نمایید. البته در حین خرید حضوری نیز شما فرصت مشورت با فروشنده در جهت خریدی بهتر را خواهید داشت

جام گل تبریک فریال

قیمت تاج گل ترحیم

مشتریان میتوانند در اندازه و ارتفاع موردنظر آن را سفارش دهند. همانطوری که انتظار میرود هر چه اندازه آن کوچکتر باشد، از لحاظ قیمت نیز مناسبتر خواهد بود. به طور معمول تاج گل یک طبقه ارزانترین و مدل سه طبقه به عنوان گرانترین نوع آن شناخته می شود. در صورتی که میخواهید با هزینه کمتر تاج گل کوچکی تهیه کنید، می بایست به نوع گلهای آن نیز توجه نمایید.

برخی انواع گل گرانتر هستند، بنابراین استفاده از گلهای خیلی گران در تاج گلی کوچک در انتها منجر به افزایش قیمت آن میشود. تاج گل بزرگ تعداد طبقات بیشتری را شامل شده و برای تزئین آن گل های زیادی لازم است، بدین ترتیب هزینه زیادی را به دنبال خواهد داشت. معمولا برای خرید یک تاج گل مناسب  با ابعاد کوچک حداقل یک میلیون تومان هزینه را بایستی انتظار داشت.

نحوه نگهداری تاج گل: از آنجایی که قرار است این گل‌ها تا مدتی در فضاهایی شاید نامناسب، زیر نور شدید آفتاب و یا محلی پرجمعیت، قرار داده شوند استحکام پایه و کیفیت و نوع گل‌ها نکته‌ی حائز اهمیتی است. بنابراین گل‌ها بهتر است طوری باشند که بتوانند طراوات خود را حداقل تا 7 روز حفظ کنند. گل‌هایی که طول عمر کوتاهی دارند، زود پژمرده می‌شوند و نیاز به شرایط نگهداری ویژهای دارند انتخاب خوبی برای تاج گل نیستند. بعلاوه پایه هم باید به اندازه کافی محکم باشد تا گل‌ها را در این مدت زمانی به خوبی نگه دارد.

در انتهای مقاله نیز به جمعبندی مختصری میپردازیم. یکی از بهترین روشهای همدردی با خانواده متوفی ارسال گل  میباشد. گلهای لیلیوم، داوودی، مریم و غیره در تاج گل مورد استفاده قرار میگیرند. و قیمت تاج گل نیز بسته به ابعاد و نوع گلهای بکاررفته در آن متفاوت است. هانیگل به صورت تخصصی درزمینه  فروش گلهای طبیعی فعالیت میکند.

 

تاج گل ترحیم مهشاد