فلاورباکس فایبرگلاس

فلاور باکس یا گلدان‌های زیادی با جنس‌های مختلف در بازار موجود هستند. استفاده از هر کدام می‌تواند مزایای خودش را داشته باشد. قبل از خرید بهتر است که تحقیق کنید و ببینید که کدام یک با توجه به ویژگی‌هایی که مد نظر دارید، گزینه مناسب‌تری است. فلاور باکس فایبرگلاس معمولاً بیش از بقیه انواع فلاور باکس‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، زیرا مقاومت بسیار بالایی دارد، در شرایط دمای مختلف خیلی خوب دوام می‌آورد و ظاهر آن خیلی شکیل و زیباست. البته که قیمت آن بالاتر از گلدان‌های دیگر است اما می‌تواند گزینه خوبی باشد. در این بخش به طور کامل برایتان توضیح می‌دهیم که نحوه انتخاب فلاور باکس فایبرگلاس چگونه است.

نحوه خرید فلاور باکس فایبرگلاس

اگر می‌خواهید یک فلاور باکس مناسب داشته باشید، باید چند عامل را مورد توجه قرار دهید تا از خریدتان رضایت کافی به دست بیاورید. این عوامل را حتماً جدی بگیرید که شامل موارد زیر هستند:

توجه به هدف خود از خرید

اولین موردی که باید به آن دقت داشته باشید، این است که بدانید هدفتان از انتخاب فلاور باکس چیست. شما باید به طور کامل مشخص کنید که می‌خواهید از این فلاور باکس‌ها چه استفاده‌ای داشته باشید تا بتوانید بهتر خرید کنید. آیا هدف شما فقط این است که ظاهر فضای داخلی را بهبود ببخشید؟ آیا می‌خواهید با استفاده از آنها حریم خصوصی به وجود بیاورید؟ آیا می‌خواهید فلاور باکس را در جای صعب العبوری قرار دهید یا اینکه می‌خواهید برای دکوراسیون داخلی از آنها استفاده کنید؟ به عنوان مثال فلاور باکس‌هایی که ارتفاع متوسط دارند، برای دکوراسیون گزینه جذابی هستند و گلدان‌هایی که ارتفاع آنها بلندتر است، برای حفظ حریم خصوصی و ایجاد یک نوع دیوار گزینه مناسبی خواهند بود.

توجه به فضای مدنظرتان

از دیگر مواردی که برای انتخاب فلاور باکس فایبرگلاس باید به آن توجه کنید، این است که فضایی که قرار است آن را قرار دهید، کجاست. اگر محلی که قرار است فلاور باکس در آنجا قرار بگیرد، به اندازه کافی ارتفاع دارد اما مساحت آن محدود است، بهترین حالت این است که به سراغ فلاور باکس مربعی بروید که ارتفاع زیادی دارد. این نوع از فلاور باکس‌ها به شدت عاملی برای زیباسازی فضا خواهند بود و خیلی راحت می‌توانید درختچه‌های زینتی را داخل آنها بکارید. اگر می‌خواهید آنها را در فضاهای مرکزی قرار دهید، بهتر است از انواع گرد یا نامتقارن استفاده کنید که فضای دکوری بسیار جذابی را به وجود می‌آورند و باعث می‌شوند که نقطه کانونی آنها از بخش‌های دیگر جداسازی شود.

توجه به کاربرِ فلاور باکس

در مورد نحوه انتخاب فلاور باکس فایبرگلاس باید بدانید که کاربریِ آن قرار است چگونه باشد. آیا می‌خواهید از آن یک استفاده معمولی داشته باشید یا استفاده شما در یک مرکز تجاری خاص است که حتماً باید فلاور باکس خیلی در معرض دید قرار بگیرد؟ برای این سوال پاسخ‌های مختلفی وجود دارد. گاهی اوقات شما از این لوازم استفاده می‌کنید تا بتوانید حاشیه فضا را به طور کامل پوشش دهید. گاهی هم می‌خواهید آنها را در بخش مرکزی قرار دهید. همه این‌ها تاثیر مستقیمی روی انتخابتان دارد.

انتخاب محتوای داخل فلاور باکس

محتوایی که داخل گلدان وجود دارد، یکی از موارد بسیار پر اهمیت است که در انتخاب باید به آن دقت کرد. در حقیقت این محتوا، همان گل و گیاهی است که می‌خواهید داخل گلدان یا فلاور باکس بکارید. قبل از اینکه گلدان را خریداری کنید، باید بدانید که گیاه شما از لحاظ سایز و اندازه چگونه است. آیا قرار است گیاه متراکم را داخل آن قرار دهید؟ وضعیت رشد ریشه آن چگونه است؟ همه این‌ موارد به شما کمک می‌کند که بتوانید یک انتخاب عالی داشته باشید و فضایی را فراهم کنید که رشد گیاه به طور کافی در آن اتفاق بیفتد.

 

فلاورباکس فایبرگلاس

 

هارمونی طراحی گلدان

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید، این است که طراحی فلاور باکس با محیط و اشیای اطراف آن کاملاً هارمونی و هماهنگی داشته باشد. مثلاً فرض کنید شما می‌خواهید آنها را در یک محیط اداری قرار دهید. قطعاً یک گلدان با رنگ خیلی روشن یا طرح‌های شلوغ گزینه مناسبی نیست. پیشنهاد ما این است که برای فضاهای اداری طرح‌های ساده را انتخاب کنید و حدا الامکان به سراغ فلاور باکس استوانه‌ای بروید. اگر می‌خواهید آنها را در حاشیه فضای اتاق استفاده کنید، فلاور باکس مستطیل شکل را انتخاب کنید که ارتفاع کمتری دارد و به همین ترتیب … .

در نظر گرفتن محل قرارگیری فلاور باکس

نکته دیگری که در نحوه انتخاب فلاور باکس فایبرگلاس باید به آن توجه کرد، محلی است که قرارِ گلدان در آنجا قرار بگیرد. فرض کنید که می‌خواهید این فلاور باکس‌ها را داخل یک راهرو قرار دهید که عرض آن ۲ متر است. قطعاً در چنین شرایطی نمی‌توانید فلاور باکس خیلی بزرگ تهیه کنید، زیرا فضا را محدود می‌کند و مشکلات زیادی در پی خواهد داشت.

در نظر گرفتن چالش های مربوط به دکوراسیون و طراحی

قبل از اینکه طراحی دکوراسیون را انجام دهید، باید ببینید که چالش دکوراسینتان چیست. یعنی آیا با این فلاور باکس می‌توان بهبودی در طراحی ایجاد کرد؟ آیا با استفاده از آنها می‌خواهید تجهیزات الکتریکی را پنهان کنید؟ آیا می‌خواهید یک حریم خصوصی به وجود بیاورید؟ آیا می‌خواهید یک راهروی جدید تعریف کنید؟ همه این‌ها در نحوه انتخاب فلاور باکس فایبرگلاس به شدت کمک کننده است و می‌توانید طراحی آن را متناسب با فضا در نظر بگیرید. در حقیقت فلاور باکس یک راه کاملاً به صرفه و عالی است تا از طریق آن بتوانید مشکلات مربوط به معماری داخلی یا محوطه سازی را برطرف کنید.  اگر هدف و قصد شما این است که حاشیه دیوار و مشکلاتش را بپوشانید یا مانعی را در مسیر ایجاد کنید و جهت حرکت افراد را تغییر دهید، توصیه می‌کنیم که حتماً به سراغ فلاور باکس فایبرگلاس مستطیلی خیلی بزرگ بروید.

قبل از اینکه فلاو

ر باکس فایبرگلاس تهیه کنید، ما توصیه می‌کنیم که فروشگاه‌های مختلف را ببینید، طرح‌های متفاوت آنها را مشاهده کنید و از قبل به تمامی سوالات و نکاتی که در بالا گفتیم، در ذهنتان پاسخ دهید و بعد دست به انتخاب بزنید. فلاور باکس‌ها از نوع فایبرگلاس مقاومت بسیار بالایی دارند و خرید آنها باعث می‌شود که تا طولانی مدت نیازی به خرید دوباره یا تعویض نداشته باشید. همه این‌ها نشان می‌دهد که تا مدت زمان طولانی می‌توانید از آنها استفاده کنید.

پس از قبل خوب فکر کنید تا از خریدتان پشیمان نشوید و از هر لحاظ برایتان مناسب باشد. مجموعه ما یعنی فروشگاه اینترنتی هانی گل فلاور باکس‌های فایبرگلاس با کیفیت را به شما معرفی می‌کند. شما می‌توانید آنها را با قیمت‌های کاملاً مناسب و استاندارد خریداری کنید و مطمئن باشید که مدت زمان طولانی برایتان کار کرده و آسیب نخواهند دید.

جمع‌بندی

استفاده از فلاور باکس‌ها در انواع مختلف می‌تواند عامل ایجاد تغییر در فضا باشد و باعث پوشانندگی معایب و حاشیه دیوار شود اما اینکه شما چه نوع فلاو باکسی را انتخاب کنید و از قبل چه نکاتی را در نظر بگیرید، اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. در این مبحث به طور کامل برای شما توضیح دادیم که باید چه نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید یک فلاور باکس فایبرگلاسی را خریداری کنید که بعدا از خرید پشیمان نشوید و حداکثر کارایی را از آن شاهد باشید. قطعاً فایبرگلاس یکی از بهترین مواردی است که می‌توانید به عنوان جنس مناسب فلاور باکس از آنها استفاده کنید که در طولانی مدت آسیب نبیند. همین باعث صرفه‌جوی زیاد در هزینه‌هایتان خواهد شد و در طولانی مدت نیاز به تعویض آنها نخواهید داشت.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
برای سفارش گل باما تماس بگیرید