راهنما خرید انواع تاج گل

گل یکی از موارد رایجی است که در موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف هدیه داده می‌شود. گل علاوه بر زیبایی که دارد نماد پاکی و سرزندگی است، بنابراین افراد زیادی ترجیح می‌دهند از گل به عنوان هدیه و انتقال دادن حس شادی خود استفاده کنند. در این میان تاج گل‌ها به دلیل چیدمان خاص و رسمی بودن بیشتر مورد توجه افراد قرار می‌گیرند. تمایل به هدیه دادن آن‌ها بیشتر از سایر موارد است. در این مطلب درباره قیمت تاج گل نمایشگاه و نحوه خرید آن اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تاج گل نمایشگاه چیست؟

همه ساله رویدادهای بسیاری در نمایشگاه‌های بین المللی و داخلی کشور برگزار می‌شود. ممکن است یکی از آشنایان، دوستان و همکاران شما در این نمایشگاه به عنوان غرفه‌دار حضور داشته باشد. بهترین هدیه‌ای که برای عرض تبریک و شادباش می‌توانید استفاده کنید، تاج گل نمایشگاه است که به عنوان تاج گل تبریک نیز معروف است. برخی از افراد نیز در زمان افتتاحیه برای مزین کردن غرفه، سالن، کافی شاپ خود از تاج‌های گل نمایشگاهی استفاده می‌کنند. این گل‌ها علاوه بر زیباسازی محیط، حس طراوت و تازگی به فضا می‌دهند.

انواع تاج گل 

تاج‌های گل ‌نمایشگاهی جز موارد پرکاربردی هستند که استقبال زیادی از آن‌ها صورت می‌گیرد. در این بخش با انوع این تاج گل‌ها آشنا می‌شوید تا اطلاعات کافی در هنگام خرید داشته باشید.

انواع تاج گل براساس پایه

  • تاج‌های گل پایه چوبی: پایه چوبی یکی از موارد پرکاربردی است که به دلیل وزن سبک و مقاومت بالا در ساخت تاج گل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع تاج گل‌ها به دلیل وزن کم، حمل و نقلی آسان دارند.
  • تاج‌های گل تبریک پایه شطرنجی: این تاج گل‌ها دارای پایه‌های چوبی با بافت شطرنجی هستد.
  • تاج‌گل پایه فرفورژه: این پایه‌ها از جنس فلز هستند و به دلیل مقاومتی که دارند می‌توانند وزن بالایی را تحمل کنند، بنابراین می‌توان تاج گل‌های چندین طبقه را بر روی این پایه‌ها سوار کرد.

نحوه خرید تاج‌های گل 

  • شما می‌توانید برای سفارش تاج گل نمایشگاه و تاج گل ترحیم به سایت گلفروشی هانی گل مراجعه نمایید.
  • نوع تاج گل خود را براساس مواردی که در بخش قبل توضیح دادیم انتخاب کنید.
  • گل‌های موردعلاقه خود را که دوست دارید در تاج گل شما استفاده شود، انتخاب می‌کنید.
  • می‌توانید سبک چیدمان و در صورت چند طبقه بودن نوع گل‌های هر طبقه را نیز مشخص نمایید.
  • سپس سفارش تاج گل خود را ثبت کرده و هزینه موردنظر را پرداخت کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
برای سفارش گل باما تماس بگیرید