راهنمای خرید تاج گل نمایشگاه

تاج گل نمایشگاه شهلا VIP

راهنمای خرید تاج گل نمایشگاه

گل یکی از موارد رایجی است که در موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف هدیه داده می‌شود. گل علاوه بر زیبایی که دارد نماد پاکی و سرزندگی است، بنابراین افراد زیادی ترجیح می‌دهند از گل به عنوان هدیه و انتقال دادن حس شادی خود استفاده کنند. در این میان تاج گل‌ها به دلیل چیدمان خاص و رسمی بودن بیشتر مورد توجه افراد قرار می‌گیرند و تمایل به هدیه دادن آن‌ها بیشتر از سایر موارد است. در این مطلب درباره قیمت تاج گل نمایشگاه و نحوه خرید آن اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تاج گل نمایشگاه چیست؟

تاج گل نمایشگاه شهلا VIP

همه ساله رویدادهای بسیاری در نمایشگاه‌های بین المللی و داخلی کشور برگزار می‌شود. ممکن است یکی از آشنایان، دوستان و همکاران شما در این نمایشگاه به عنوان غرفه‌دار حضور داشته باشد. بهترین هدیه‌ای که برای عرض تبریک و شادباش می‌توانید استفاده کنید، تاج گل نمایشگاه است که به عنوان تاج گل تبریک نیز معروف است. برخی از افراد نیز در زمان افتتاحیه برای مزین کردن غرفه، سالن، کافی شاپ خود از تاج‌های گل نمایشگاهی استفاده می‌کنند. این گل‌ها علاوه بر زیباسازی محیط، حس طراوت و تازگی به فضا می‌دهند.

انواع تاج گل نمایشگاهی

تاج‌های گل ‌نمایشگاهی جز موارد پرکاربردی هستند که استقبال زیادی از آن‌ها صورت می‌گیرد. در این بخش با انوع این تاج گل‌ها آشنا می‌شوید تا اطلاعات کافی در هنگام خرید داشته باشید.

انواع تاج گل براساس پایه

 • تاج‌های گل پایه چوبی: پایه چوبی یکی از موارد پرکاربردی است که به دلیل وزن سبک و مقاومت بالا در ساخت تاج گل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع تاج گل‌ها به دلیل وزن کم، حمل و نقلی آسان دارند.
 • تاج‌های گل تبریک پایه شطرنجی: این تاج گل‌ها دارای پایه‌های چوبی با بافت شطرنجی هستد. به دلیل طرح و شکل خاص حالت شطرنجی، در برخی از قسمت‌ها از چیدمان گل استفاده نمی‌شود تا قسمت شطرنجی دیده شود.
 • تاج‌های گل نمایشگاه پایه فرفورژه: این پایه‌ها از جنس فلز هستند و به دلیل مقاومتی که دارند می‌توانند وزن بالایی را تحمل کنند، بنابراین می‌توان تاج گل‌های چندین طبقه را بر روی این پایه‌ها سوار کرد.

انواع تاج گل براساس طبقه

تاج گل نمایشگاه یک طبقه نگار
 • تاج‌‌های گل یک طبقه: این مورد یکی از رایج‌ترین و اقتصادی‌ترین نوع تاج گل است که برای عرض تبریک نمایشگاهی استفاده می‌شود.
 • تاج‌های گل دو طبقه: این مورد یکی از زیباترین تاج گل‌های استفاده شده در نمایشگاه است.
 • تاج‌های گل سه طبقه: این نمونه یکی از تاج‌های گل‌ پرهزینه و زیبای نمایشگاهی است.

نحوه خرید تاج‌های گل نمایشگاه

 • شما می‌توانید برای خرید تاج گل به سایت گل هانی مراجعه نمایید.
 • نوع تاج گل خود را براساس مواردی که در بخش قبل توضیح دادیم انتخاب کنید.
 • گل‌های موردعلاقه خود را که دوست دارید در تاج گل شما استفاده شود، انتخاب می‌کنید.
 • می‌توانید سبک چیدمان و در صورت چند طبقه بودن نوع گل‌های هر طبقه را نیز مشخص نمایید.
 • سپس سفارش خود را ثبت کرده و هزینه موردنظر را پرداخت کنید.

برای آگاهی از قیمت تاج گل با گروه پشتیبانی هانی گل در تماس باشید و سفارش‌های خود را ثبت کنید.

مقاله راهنمای خرید تاج گل ترحیم

درباره هانی گل بیشتر بدانید